+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 1525

Skrydis + viešbutis + pervežimas

ZANZIBARAS, Tanzanija

ZANZIBARAS, Tanzanija, 7 nakvynių (skrydis iš Varšuvos oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:        2022.01.09, 2022.02.16
Parskridimas:     2022.01.17, 2022.02.24

Viešbutis:

4* “KIWENGWA BEACH RESORT”, AI (viskas įskaičiuota)- 1525 Eur.

4+* “DONGWE CLUB VACANZE”, AI (viskas įskaičiuota)-1545 Eur.

4* “SULTAN SANDS ISLAND RESORT”, AI (viskas įskaičiuota)- 1655 Eur.

5* “NEPTUNE PWANI BEACH RESORT”, AI (viskas įskaičiuota)- 1795 Eur.

5* “BLUEBAY BEACH RESORT & SPA”, AI (viskas įskaičiuota)- 1869 Eur.

5* “ZANZI RESORT”, AI (viskas įskaičiuota)- 2575 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį, paspauskite ant nuorodos.

 

Filmuota medžiaga apie Zanzibarą:

 

Apie šalį:

Zanzibaras – magiška Afrikos žemyno vieta, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Zanzibaras priklauso Tanzanijos valstybei nuo kurios ji nutolusi apie 25-50 km. Zanzibaro paplūdimiai tarsi balta cukraus pudra, o vandenynas primena smaragdus. Po vandeniu – koralinis rifas, kuris nustebins ne tik pradedančiuosius, bet ir patyrusius nardytojus. Geriausia vieta nardyti salos šiaurė, Nungwi regione. Čia koralinis rifas siekia apie 16-18 m. Jėgos aitvarams ir buriavimui puikios sąlygos yra Paje. Čia vandens temperatūra siekia net 27° visus metus! Zanzibaras tankiausiai apgyvendinta Tanzanijos sala, dar vadinama prieskonių sala Indijos vandenyne. Zanzibaras nuo Tanzanijos krantų nutolęs apie 40 km. Čia auginami muskato riešutai, pipirai, cinamonas be to niekur kitur, tik Zanzibare sutinkamas raudonasis kolobas (viena iš šunbezdžionių rūšių).  Girdėjote posakį „akuna matata“? Taip taip, būtent jis kilęs iš Zanzibaro! Čia atvykę, iškart pajusite „jokių rūpesčių“ vietinių gyvenimo būdą: visi atsipalaidavę, niekur neskuba, o akis nuolat džiugina tropikų augalai bei balto smėlio paplūdimiai. Tikros svajonių atostogos Zanzibare!

 

 

Lankytinos vietos:

TOP vietos, ką būtina pamatyti Zanzibare

 

1. Stone Town (Akmenų miestas) tikras kontrastų miestas. Nuo istorinės vergų prekyvietės, anglikonų katedros iki prabangių restoranų, barų. Verta užsukti į Livingstones barą, kur kiekvieną penktadienį groja gyva muzika, o vakaru galėsi mėgautis tiesiog paplūdimio terasoje, panardinus pėdas į smėlį.

2. Kalinių sala (Prison Island) yra vos 20-30 min laivu nuo Zanzibaro.  Šioje saloje buvo laikomi vergai, o vėliau, ji paversta mirtininkų stovykla, kur buvo tremiami žmonės, sergantys mirtinomis ligomis. Tačiau dabar Kalinių sala su gilia istorija visus žavi gamtos rezervatu su didžiuliais vėžliais bei  kalėjimo gruvėsiais.

3. Zanzibaro paplūdimiai yra vieni gražiausių pasaulyje! Vieni geriausių – rytų pakrantėje. Štai penketukas oazių, kurias tiesiog būtina pamatyti: Nungwi, Kendwa, Pongwe, Paje, Matemwe.

4. Daraji turgus Zanzibaro mieste garsėja didele prekių įvairove. Čia pajusite tikrą miesto dvasią!

5. Forodhani sodai (Forodhani Gardens) viena Stone Town pažibų. Puiki vieta romantiškai praleisti vakarą ar paragauti vietinių patiekalų.

6. Nepamiršk išbandyti nardymą Pemba saloje! Čia kasdien kursuoja tradiciniai vietinių laiveliai iš Nungwi paplūdimio.

 

Klimatas:

Oras Zanzibare tiesiog sutvertas atostogoms! Spalio – gruodžio mėnesiais čia šiek tiek ramiau, o ir kainos būna žemesnės. Dažniausiai keliautojai vyksta sausio – kovo mėnesiais, nes tuomet čia geriausias oras, daugiausia saulės. Lietingasis sezonas tęsiasi nuo balandžio iki gegužės.  Šilumos tikrai pakaks! :)

Vizos ir atvykimo į šalį tvarka:

Viza: Lietuvos piliečiams reikia vizos. Perkama nuvykus į Zanzibaro oro uostą. Kaina 50 USD. Mokama grynais.
Pagalvės mokestis: nuo 2015 m. liepos mėn. 1 d. turistams reikia mokėti pagalvės mokestį atvykus į viešbutį. Kaina 1 USD už vieną naktį.

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. rankinis lagaminas iki 5 kg +  1 vnt. iki 23 kg lagaminas į bagažo skyrių/asmeniui; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos.

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius.

SVARBU:

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu. 

Kelionės organizatorius: “Itaka”

 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000