+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 895

Skrydis + viešbutis + pervežimas

TENERIFĖ, Ispanija

TENERIFĖ,  Ispanija, 7 nakvynių (iš Vilniaus oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:      2022.02.05
Parskridimas:   2022.02.12

Viešbutis:

4“LANDMAR PLAYA LA ARENA”,  BB (pusryčiai)-895 Eur.

4“LANDMAR PLAYA LA ARENA”,  HB (pusryčiai, vakarienė)- 995 Eur.

4“LANDMAR PLAYA LA ARENA”, AI (viskas įskaičiuota)- 1095 Eur.

5“GF GRAND COSTA ADEJE”, BB (pusryčiai)- 999 Eur.

5“GF GRAND COSTA ADEJE”,  HB (pusryčiai, vakarienė)- 1099 Eur.

 

 

Norėdami pamatyti viešbutį- spauskite ant nuorodos.

 

Filmuota medžiaga apie Tenerifę:

Lankytinos vietos:

Tenerifė- populiari atostogų vieta. Egzotiškas, svetimą planetą primenantis salos peizažas mirga smengančiais į vandenyną juodais vulkaniniais krantais ir smėlio paplūdimiais, kuriuose gimsta pats gražiausias įdegis. Romantikos ieškotojai gali klaidžioti tarp bananų plantacijų, apirusių kolonijinių vilų ir kalkėmis baltintų kaimelių, o linksmybių mėgėjai gali kasnakt pasinerti į klubų ir diskotekų maratoną.
Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena 908,555 žmonių (2011 metais). Salos sostinė – Tenerifės Santa Krusas. Tenerifė dažnai vadinama Amžinojo pavasario sala. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio. Pirmųjų salos gyventojų guančų kalba Tenerifė reiškia „snieguotą kalną“. Tai duoklė nuostabiausiam salos gamtos kūriniui – Teidės ugnikalniui, stūksančiam salos centre. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Pietinėje salos dalyje šilčiau, todėl čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose turistai gali pasinaudoti visais salos privalumais: unikaliu ugnikalnių peizažu, vandens ir sausumos sportu, neįprastais vulkaninės kilmės smėlio paplūdimiais. Tenerifė garsėja savo karnavalu, kuris dažniausiai rengiamas vasario mėnesį ir tęsiasi iki kovo vidurio. Tai – pati populiariausia šventė Kanarų salose, jungianti Venecijos karnavalo puošnumą bei Brazilijos karnavalo aistringumą. Karnavalo iškilmėse, trunkančiose visą mėnesį, dalyvauja tiek suaugę, tiek mažieji salyno gyventojai. Prasidėjus iškilmėms, salos miestų gatvės ir aikštės pasipuošia šventiniais atributais ir prisipildo nesulaikomų linksmybių, kurios nepalieka nuošalyje nė vieno iš dalyvių.
Tenerifė – ideali vieta mėgstantiems golfą. Švelnus Tenerifės klimatas, kai žiemą ir vasarą vidutinė temperatūra neviršija 23–25 laipsnių, iš viso pasaulio pritraukia šio sporto profesionalus ir mėgėjus. Golfo aikštelių rasite ir pietinėje, ir šiaurinėje salos dalyse, o daugelis aukščiausios kategorijos viešbučių siūlo visas paslaugas, reikalingas golfo žaidėjams. Kiekvienas metais Tenerifėje rengiami svarbūs tarptautinio lygio turnyrai. Vienas populiariausių užsiėmimų Kanarų salose – burlenčių sportas, čia vadinamas „funboard“. Pačios geriausios sąlygos burlentininkams sukurtos Tenerifės pietuose, El Medano miestelyje. Čia yra ir burlenčių sporto mokykla. Į šį nedidelį žvejų kaimelį suvažiuoja burlenčių entuziastai iš visos Europos. Stiprūs šiaurės rytų vėjai šiaurinėje įlankoje vilioja profesionalius burlentininkus, o pietinė įlanka tinkamesnė vidutinio lygio entuziastams.

 

Teidės ugnikalnis- šis užgesęs ugnikalnis yra viena iš Tenerifės salos vizitinių kortelių. Specialiu keltuvu verta užkilti į 3,5 km aukštį. Ne tam, kad pamatytumėte sniegą, o tam, kad pasidairytumėte mėnulio paviršių primenančiu salos kraštovaizdžiu. Teidė – tai trečiasis pagal dydį pasaulyje ugnikalnis, nuo kurio viršūnės geru oru galima apžvelgti tolyje iš Atlanto bangų išnyrančias kitas Kanarų salyno salas. 

 

Santa Krusas- Tenerifės salos sostinė – Santa Kruso miestas. Bene didžiausia šio miesto įžymybė – tai žiemos pabaigą skelbiantis tradicinis Karnavalas, kasmet vasario mėnesį garsais ir spalvomis užtvindantis Santa Kruso gatves. Mieste įsikūręs ir žymiausias salos muziejus – Gamtos ir žmogaus muziejus, supažindinantis su Kanarų salų istorija ir vietiniais gyventojais – guančais. 

 

Pragaro tarpeklis- Pragaro tarpeklis (Barranco del Infierno) – tai dar viena įdomi vieta žygių gamtoje mėgėjams. Šis vaizdingas tarpeklis nesunkiai pasiekiamas iš salos pietuose įsikūrusio Adeje miesto. 

 

Anagos kalnai- Tenerifės šiaurės rytinėje dalyje esantys Anagos kalnai (Montes de Anaga), kuriose įrengti pėsčiųjų takai, yra tikras žygeivių rojus. Takai vingiuoja pro vešlios augmenijos kupinus miškus. Užkilus į kalvas galima pasidairyti po apylinkes nuo panoraminių aikštelių.

 

La Laguna- kadaise buvusi Tenerifės sostinė, La Laguna ir šiandien džiugina atvykėlius dailiais tradiciniais pastatais, o taip pat ir naktiniu gyvenimu, nes miestą galima pagrįstai vadinti „studentiškiausiu“ Kanaruose – čia įsikūręs universitetas. La Laguna senamiestis yra saugomas Unesco.

 

Loro parkas- lankomiausia vieta Tenerifėje – Loro parkas, 1972 m. įkurtas salos šiaurėje esančiame Puerto de la Kruso kurorte (tai seniausias salos kurortas). Loro parkas yra gavęs daugybę tarptautinių apdovanojimų, iš kurių reikšmingiausias yra „parko, tarnaujančio pavyzdžiu visiems pasaulio zoologijos sodams titulas“. Beveik visi ten gyvenantys (tiksliau tiktų „lepinami”) gyvūnai yra arba išgelbėti iš piktavalių rankų, arba atkeliavę iš cirkų, arba atstumti savo gentainių. Loro parkas dar vadinamas papūgų parku, nes čia yra didžiausia šių spalvingų paukščių kolekcija pasaulyje.
Ypatingo dėmesio sulaukia parke įkurtas milžiniškas ryklių akvariumas. Didžiuliame akvariume surinkta apie 15000 jūros gyvūnų iš viso pasaulio bei apie 40 rūšių koralų. Parke įkurtas pingvinariumas, vyksta nepakartojami dresuotų delfinų, jūrų liūtų bei vieninteliai tokie Europoje Floridos orkų pasirodymai.
Loro parke gausu egzotiškų augalų: kaktusų, orchidėjų palmių. Tropikų augmenijos pavėsyje prie vandens snaudžia krokodilai, žuvis gaudo pelikanai, po medžius karstosi šimpanzės.

 

Gvimaro piramidės- prieš tūkstančius metų senųjų Tenerifės gyventojų guančų ritualinėms apeigoms pastatytos piramidės labai primena kitų civilizacijų – Meksikos ar Peru – piramides. Tikslus jų amžius iki šiol nenustatytas. 1990 m. piramidėmis susidomėjo garsus norvegų mokslininkas Turas Hejerdalas, kuris buriniu laivu Ra perplaukė Atlanto vandenyną. Jis gyveno Tenerifėje daugelį metų ir labai prisidėjo prie piramidžių tyrinėjimo. Jo rūpesčiu čia buvo įsteigtas etnografinis Gvimaro piramidžių parkas. Hejerdalo spėjimu, jos pastatytos Saulės dievo garbei. Mokslininkas išsiaiškino, kad piramidės yra sukonstruotos iš sustingusios lavos akmenų, o šalia jų rastos archeologinės iškasenos turi Pietų Amerikos kultūrai būdingų bruožų. Tai byloja apie senųjų civilizacijų ryšius.

 

Kurortai:

El Medanas, Gija de Isora, Golf de Suras, Kalao Salvahe, Kosta Adechė, Los Gigantes, Los Kristianos, Plaja de las Americas, Plaja Paraisas, Puerto de la Kruzas, Kosta del Silensijus.

 

Klimatas:

Tenerifė gali pasigirti maloniu šiltu klimatu visus metus ir pritraukia gausybę turistų. Tenerifės pakrantės gali pasiūlyti karštą klimatą ir skaidrų dangų, nes saulė čia šviečia be paliovos. Tik retkarčiais čia galima sulaukti lietaus. Pietinė ir vakarinė salos dalys yra pačios šilčiausios. Tuo tarpu šiaurinėje dalyje lietūs yra dažnesni, todėl ten gausesnė ir žalesnė augmenija. Tenerifės saloje taip pat yra aukščiausias Ispanijos kalnas Mount Teide, kurio viršūnėje nuo 2000 metrų virš jūros lygio galima išvysti sniego klodus. Garsūs Tenerifės pasatų vėjai, vietiniams žinomi kaip Vientos Alisios, užtikrina gaivų vėjo gūsį karštomis vasaros dienomis, todėl ilsėtis čia itin malonu.

 

Pavasaris Tenerifėje:


Klimatas Tenerifėje dažnai apibūdinamas kaip „pavasariškas“. Čia visus metus būna panašus šiltas ir gaivus klimatas. Pavasaris yra populiarus metų laikas, kai turistai nori aplankyti salą. Čia nuo vasario iki kovo mėnesio temperatūra iš lėto pakyla iki 22°C. Balandžio ir gegužės mėnesiais, vidutinė dienos temperatūra Tenerifės saloje būna apie 24°C. Būna labai saulėta ir gaivu. Tai puikus metas aplankyti Tenerifę, nes klimatas puikus, žmonių dar nėra per daug, o lėktuvo bilietai yra gerokai pigesni nei vasaros sezonu.

 

Vasara Tenerifėje:


Tenerifės vasaros sezono pradžia laikomas gegužės mėnuo, o tęsiasi sezonas iki pat spalio mėnesio. Tai itin populiarus metų laikas, kai dauguma žmonių suskumba planuoti atostogas ir pasimėgauti Tenerifės salos siūlomais malonumais. Nors liepos, rugpjūčio mėnesiais saloje gali būti itin karšta- apie 30°C, sausas klimatas šį karštį nuslopina ir jis neatrodo toks nemalonus. Vidutinė temperatūra visą vasaros sezoną būna apie 23°C. Daugumoje viešbučių nebūna oro kondicionieriaus. Kambariuose dažnai būna įrengti fenai ant lubų, kurie vėdina kambarį.

 

Ruduo Tenerifėje:


Ruduo Tenerifėje yra gana malonus, oro temperatūra tik truputį skiriasi nuo vasaros sezono. Rugsėjo ir ankstyvo spalio vidutinė temperatūra vis dar būna 27°C, o lapkričio mėnesį nukrenta iki 22°C, kas vis dar reiškia labai malonų klimatą jūsų atostogoms. Tai vėlgi geras laikas aplankyti salą, nes kelionių kainos būna žemesnės nei vasaros sezonu.

 

Žiema Tenerifėje:


Ar verta į Tenerifę vykti žiemą? Kaip jau minėjome, klimatas Tenerifėje išlieka gana panašus visus metus. Žinoma žiemą saloje yra šalčiausias klimatas, tačiau jis vis dar tinkamas malonioms atostogoms. Žiemos metu Tenerifė vis dar gali jums pasiūlyti saulėtas atostogas su šiltu subtropiniu klimatu, maža lietaus tikimybe ir smėlėtais paplūdimiais. Vandens temperatūra būna apie 19°C. Dienos metu oro temperatūra siekia vidutiniškai 23-26°C, nors vakare gali gerokai atvėsti.

 

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. iki 8 kg rankinis lagaminas; 1 vnt. iki 23 kg lagaminas į bagažo skyrių; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas;

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos;

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Ką reikia padaryti prieš keliaujant į Kanarų salas:
  • Likus 72 val. ar mažiau iki atvykimo į rojų Maldyvuose privaloma atlikti COVID-19 PGR testą (apie 75€ privačiose klinikose/laboratorijose). Su savimi turėkite sertifikatą anglų kalba;
  • Visi keliautojai ne mažiau kaip 48 val. prieš kelionę privalo užpildyti ir pasirašyti elektroninę sveikatos kontrolės formą (FCS), kurią galima rasti internetinėje svetainėje: www.spth.gob.se
  • Kanarų salos Vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19, bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo.
  • Atvykus, parodysite neigiamą testą ir atvykę į viešbutį atostogausite kaip įprasta!
  • Savo mobiliajame telefone BŪTINA įsidiegti “RadarCovid” programėlę, kuri informuos apie COVID-19 poveikio riziką, atsižvelgiant į vietovę.
  • Grįžus į Lietuvą- jokios privalomos procedūros grįžtantiems iš Tenerifės salos nėra taikomos. (Situacijai keičiantis informuojame klientus asmeniškai).

 


Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000