+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 479

Skrydis + viešbutis + pervežimas

SARDINIJA, Italija

SARDINIJA, Italija, 7 nakvynių (iš Vilniaus oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:      2021.09.21
Parskridimas:   2021.09.28

Viešbutis:

4* “SARDEGNA TERMALE HOTEL & SPA”, Double Room, HB (pusryčiai, vakarienė)- 479 Eur.

4* “CORMORAN HOTEL & RESIDENCE”, Double Room, RO (be maitinimo)- 585 Eur.

4* “CORMORAN HOTEL & RESIDENCE”, Double Room, BB (pusryčiai)- 783 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį- spauskite ant nuorodos.

 

Lankytinos vietos:

Kaljaris - (Cagliari) – tai svarbus salos uostamiestis ir Sardinijos sostinė, iškilusi ant kalvos. Miesto pavadinimas Casteddu vietine sardų kalba reiškia pilį. Kaljarį finikiečiai įkūrė VII-VI a.pr.Kr. Svarbiausios lankytinos vietos Kaljaryje:

  • Castello, istorinis senamiestis, kurio siaurutėmis gatvelėmis mėgsta klaidžioti miesto lankytojai. Nuo Bastione di San Remy apžvalgos aikštelės atsiveria miesto ir pakrantės panorama. Senamiestyje taip pat įsikūrę Arkivyskupo rūmai, Santa Maria katedra, čia stūkso du bokštai – Torre di San Pancrazio ir Torre dell’Elefante.
  • Romėnų amfiteatras, iškaltas tiesiog uoloje, mena romėnų laikus. II amžiuje statytame amfiteatre iki šių dienų rengiami koncertai.
  • Marina – tai Kaljario uosto rajonas, kuriame apstu parduotuvėlių ir kavinukių. Čia įsikūrusi miesto Rotušė. Besivaikantys romėnų palikimo turėtų užsukti į Šv. Eulalijos bažnyčios požemį, kuriame eksponuojamos romėnų statinių bei grindinio liekanos.
  • Pagrindinis miesto paplūdimys, Poetto, driekiasi apie 8 kilometrus ir yra žinomas dėl savo balto smėlio.
  • Kaljario botanikos sodas yra vienas garsiausių Italijoje.

 

Costa SmeraldaCosta Smeralda, arba Smaragdinė pakrantė

Šią Sardinijos salos pakrantę skalaujantis jūros vanduo iš tiesų yra smaragdo spalvos. Dar turėtume pridėti tas prabangias jachtas, išdidžiai plūduriuojančias vandenyje, ir pakrantės vilas, baltuojančias saulėkaitoje. Sardinijos Smaragdinė pakrantė traukia pasaulio turtuolius – čia ilsėtis atvyksta ir arabų šeichai, ir rusų oligarchai, ir kino žvaigždės.

 

Neptūno grota- Viena populiariausių turistų atrakcijų Sardinijos saloje – tai netoli Algero miesto, salos vakarinėje dalyje esanti Neptūno grota (Grotta di Nettuno). Romėnų jūros dievo vardu pavadinta grota buvo atrasta vietinių žvejų prieš kelis šimtus metų. Iš tiesų, tai yra ištisa urvų sistema, besidriekianti apie 4 kilometrus, tačiau lankytojams atviri tik keli šimtai metrų grotos, kurią puošia nedidelis ežeriukas ir gausybė stalagmitų bei stalaktitų. Norint patekti į Neptūno grotą, tenka įveikti siaurutėlį uolos pakrašty iškaltą takelį, pramintą „ožkos laiptais“. Taip pat galima iki grotos atplauti laiveliu.

 

Geriausi Viduržemio jūros paplūdimiai

 

Sakoma, jog Sardinijoje yra patys gražiausi Viduržemio jūros paplūdimiai ir taip sakoma ne be pagrindo. Tokie paplūdimiai kaip Cala Gonone ar Li Coggi dažnai patenka į pasaulio geriausių paplūdimių sąrašus. Vienas gražiausių paplūdimių yra La Pelosa. Dažniausiai Stintino miestelyje gyventojų yra apie 1200, bet vasaros sezonu čia tiesiog knibžda turistų. Sardinija puikiai tinka nerūpestingoms paplūdimio atostogoms.

 

Nuostabi Sardinijos laukinė gamta

 

Būdami Sardinijoje nė minutei nesudvejosite, jog esate toli nuo namų. Puikus oras, nuostabi gamta ir svarbiausia- egzotiniai gyvūnai. Sardinijoje galite stebėti rožinius flamingus. Vandenyse gyvena vėžliai, kuriuos, jeigu pasiseks, galima pamatyti nardant. Netoli kranto gana dažnai galima pamatyti jūroje plaukiančius banginius. Tereikia dairytis ir stebėti gamtą.

 

La Maddalena nacionalinis parkas

 

Parco Nazionale Arcipelago Di La Maddalena yra šiaurinėje Sardinijos dalyje įsikūręs nacionalinis parkas. Giedrą dieną iš šiauriausios La Maddalena, Isola Razzoli salos galite matyti Korsikos salos pakrantę. Dauguma salų gali būti pasiektos tik valtimi. Salose galima pamatyti natūralią, žmogaus nepaliestą gamtą, nuostabius vaizdus ir sutikti draugiškus žmones. Viskas ko reikia nepamirštamos ir malonioms atostogoms.

 

Klimatas:

Vasara Sardinijoje:


Vasaros sezonas Sardinijos saloje trunka nuo gegužės iki spalio mėnesio. Net penki mėnesiai garantuoja puikų orą ir geras atostogas. Sezono pradžioje Viduržemio jūros vanduo gali būti šaltokas, dažniausiai siekia apie 14 laipsnių šilumos. Vasaros sezono pradžioje ir pabaigoje oro temperatūra sušyla iki 20 laipsnių. Sezono įkarštyje vidutinė oro temperatūra svyruoja apie 30 laipsnių.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais naktį temperatūra išlieka apie 20 laipsnių. Sardinijos pakrantėje dažniausiai vasaros karščiai nevargina, nes nuo jūros nuolat pučia malonus brizas. Nors dažnai patariama vengti sezono įkarščio Viduržemio jūros pakrantėse, Sardinijoje karščio bangos tikrai negresia ir oras išlieka visad malonus. Tik retais atvejais karštis tampa nepakeliamas, bet jeigu taip nutinka- ilgai netrunka. Jeigu norite užsiimti aktyviu sportu ar žaisti golfą, laipioti po kalnus bei važinėti dviračiu, gali kiek trukdyti salos drėgmė, todėl patartina vengti kelionės liepos-rugpjūčio mėnesiais. Tai puikus laikas nerūpestingoms pajūrio atostogoms.

Liepos mėnesį Sardinijoje būna apie 12 valandų saulės per dieną. Lietaus tikimybė padidėja sezono pabaigoje.

 

Žiema Sardinijoje:


Žiema Sardinijoje yra palyginti šilta. Dienomis temperatūra būna apie 14ºC.  Vakarais būna gana vėsu, o kartais ir šalta. Šilti rūbai būtini. Lietaus tikimybė nuo spalio iki balandžio mėnesio gerokai padidėja, palyginus su vasaros sezonu. Sardinijoje yra trys lietaus sezonai: spalio, gruodžio-sausio ir kovo mėnesiai yra lietingiausi. Tačiau oras žiemos sezonu yra labai nenuspėjamas.

Daugiausia kritulių iškrenta kalnuotose Sardinijos salos teritorijose ir šiaurinėje salos dalyje. Pakrantėje dangus dažniausiai išlieka be pilkesnių debesų. Kalnuotose vietose pasirodo ir sniego. 500 metrų aukštyje kalnai ir kalnuotos teritorijos išlieka baltos apie penkis mėnesius.

Sardinija dėl savo malonaus klimato tapo itin populiaria atostogų kryptimi. Tai puiki sala tiek paplūdimio, tiek ir aktyviom atostogoms. Yra visos galimybės užsiimti vandens sportu, nardyti, kopinėti po kalnus. Yra daug golfo klubų. Svarbiausia jog viską supa itin graži Sardinijos gamta.

 

Vidutinė temperatūra (oro/vandens):

 

Kovas – 18°C /13°C

Balandis – 20°C /15°C

Gegužė – 23°C /17°C

Birželis – 28°C /20°C

Liepa – 31°C /23°C

Rugpjūtis – 31°C /24°C

Rugsėjis – 28°C /23°C

Spalis – 24°C /21°C

 

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. lagaminas į bagažo skyrių iki 20 kg/asmeniui +  1 vnt. iki 5 kg rankinis lagaminas; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos.

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius;

SVARBU:

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Kelionės organizatorius- “Tez Tour”.

 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000