+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 1555

Skrydis + viešbutis + pervežimas

MALDYVAI

MALDYVAI, 11 nakvynių (skrydis iš Vilniaus):
Kelionės datos:

Išskridimas:        2022.02.02
Parskridimas:     2022.02.13

Viešbutis:

4* “MALAHINI KUDA BANDOS RESORT”, Standart Garden View Room, AI (viskas įskaičiuota)- 1555 Eur.

4* “MALAHINI KUDA BANDOS RESORT”, Standart Sea View Room, AI (viskas įskaičiuota)- 1755 Eur.

4* “PARADISE ISLAND RESORT & SPA”, Superior Beach Bungalow, AI (viskas įskaičiuota)- 2399 Eur.

4* “KUREDU ISLAND RESORT & SPA”, Garden Bungalow, AI (viskas įskaičiuota)- 2395 Eur.

4* “KUREDU ISLAND RESORT & SPA”, Beach Bungalow, AI (viskas įskaičiuota)- 2455 Eur.

5* “ROYAL ISLAND RESORT & SPA”, Garden Villa, AI (viskas įskaičiuota)- 2555 Eur.

5* “ROYAL ISLAND RESORT & SPA”, Beach Villa, AI (viskas įskaičiuota)- 2655 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį, paspauskite ant nuorodos.

 

 

Filmuota medžiaga apie Maldyvus:

 

Apie šalį:

Maldyvų salos – tai rojus visiems, norintiems pabėgti nuo civilizacijos. Ar galima atsispirti pagundai, kurią teikia žalsvai mėlyni skaidrūs jūros vandenys, auksinio smėlio krantai, vaizdingos žalios pakrantės? O nuostabi povandeninė “karalystė” – koralų sodai, įvairiausios neregėtos žuvys, egzotiška augalija – vilioja ne tik faunos ir floros tyrinėtojus, bet ir nardymo mėgėjus bei profesionalus iš viso pasaulio. Maldyvuose Jūs rasite viską, kad galėtumėte be rūpesčių gerai pailsėti – leisti laiką paplūdimyje ir maudytis arba aktyviai poilsiauti. Vandenyno šviežumas ir gausmas, minkštas bangų pliuškenimas į krantą, kurio galima klausytis ištisomis valandomis, suteiks Jums dvasinę ramybę.

Maldyvų žmonės turi savitą unikalų charakterį. Jie – tai maža gimininga bendruomenė, susijusi tarpusavyje bendra istorija, divehi kalba ir islamo tikėjimu. Tai musulmoniška valstybė ir į tikėjimą čia žiūrima labai rimtai: ryšiai ir pareigos, kuriuos jaučia žmonės savo visuomenei, prezidentui ir visai tautai atspindi stiprių šeimyninių ryšių tradiciją. Tiek intelektualūs, tiek labai tikintys Maldyvų žmonės yra pakantūs ir pagarbūs vieni kitiems ir atvykėliams. Salose gyvena 324.000 gyventojų, lankytojams kai kurių salų gyventojai gali pasirodyti drovoki, taip pat smalsūs ir stebintys atvykelius iš šalies. Prisiminkite jog esate musulmoniškoje šalyje, todėl gerbkite vietinę religiją ir papročius.

Maldyvai – saugi valstybė, o kurortuose nusikaltimų grėsmė labai maža, todėl galite atsipalaiduoti. Kaip ten bebūtų, kaip visada prižiūrėkite vertingus daiktus, dokumentus, techniką. Vietiniai gyventojai yra svetingi, nuoširdūs ir malonūs žmonės, tačiau kurortuose be personalo, jų nelabai sutiksite. Daugelis kurortų turi savo vietinį daktarą, jeigu prireiktų pagalbos. Taip pat, esant šalyje gerkite daug vandens ir naudokite priemones nuo saulės.

Vietinei virtuvei būdingos Indijos ir iš dalies arabų virtuvės kulinarinės tradicijos. Maldyvų ekonomika paremta žvejyba ir turizmu, auginami aitrieji pipirai, saldžiosios bulvės, kokosai ir sorai. Maldyvų virtuvė turtinga egzotiškais patiekalais, bet čia taip pat gausu vakarietiškos virtuvės restoranų. Patiekalai aštroki, gausu ryžių, žuvies patiekalų, pagamintų su kokosų pienu. Pikantiškumo patiekalams suteikia žalioji citrina, aitrioji paprika, mažieji svogūnėliai. Labai populiari vietinė duona (roshi) valgoma su žuvies kokteiliu (mas huni), pagardintu kokosu, svogūnais, aitriaja paprika bei žaliąja citrina. Maistui gaminti dažnai naudojama žuvis ir kiti jūrų produktai, ypač tunas su ryžiais, padažais. Žuvis rūkoma, džiovinama, verdama. Patiekalai – pyragas su žuvimi, kokosu ir svogūnu, žuvienė, tuno kotletėliai, apkepta žuvis su aitriųjų paprikų pasta, žuvų paštetas – skoningi, paprasti, greitai paruošiami, dažniausiai gaminami keptuvėse ar puoduose. Pagrindinis desertas – kokosų riešutai, saldūs ryžių ir vaisių patiekalai. Naudojamas kokosų pienas, įvairūs pudingai, daržovių ir vaisių salotos, apkepai. Svarbiausias gėrimas – balinta arbata su pienu ir cukrumi, geriama arabiška kava, saldžios palmių ir kitokios sultys, vietinis saldus pienas, silpnas palmių pieno alkoholinis gėrimas (Gaa).

Klimatas:

Maldyvuose vyrauja tropinis, karštas ir humid klimatas. Yra skiriami du sezonai – sausasis,  trunkantis nuo lapkričio iki kovo ir lietingasis, trunkantis nuo birželio iki rugpjūčio. Tinkamiausiais laikas poilsiui Maldyvuose yra tarp gruodžio ir balandžio, sausojo sezono metu. Kita vertus, dėl turistų gausos šiuo metų laiku, poilsio kurortuose kainos smarkiai išauga, o vietas viešbučiuose reikia užsisakinėti kuo anksčiau. Poilsiaujant nuo spalio iki lapkričio trunkančio drėgnojo sezono metu  gali pasitaikyti stiprių vėjų.

 

Būtina žinoti:

Muitinės reikalavimai: Negalima įsivežti alkoholinių gėrimų!

 

Prieš išvykstant poilsiauti būtina įsitikinti, kad turite visus reikiamus dokumentus, galiojančius užsienio kelionėms: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, galiojantį kelionės metu,  kelionės bilietus, draudimo polisus ir pan. Atkreipiame dėmesį į tai, kad kiekvienas keliaujantysis į Maldyvus privalo turėti su savimi galiojantį pasą. Tarnybinis ir diplomatinis pasai nėra tinkami dokumentai vykti į poilsinę kelionę. Įsitikinkite, kad Jūsų paso, vizų ir kitų dokumentų galiojimo laikas nepasibaigęs. Atkreipiame dėmesį į tai, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Asmenims be pilietybės, turintiems leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje ir išduotą galiojantį kelionės dokumentą, atvykti į Maldyvus neleidžiama. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į šalies migracijos tarnybas. Dokumentus kelionei (elektroninio formato lėktuvo bilietą ir apgyvendinimo viešbutyje dokumentą (voucher) Jums turi įteikti kelionių agentūros darbuotojai. Dokumentus prašome saugoti iki grįžimo iš kelionės dienos. 

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. rankinis lagaminas iki 5 kg +  1 vnt. iki 30 kg lagaminas į bagažo skyrių/asmeniui;

 

Taip pat į kainą įskaičiuota skrydis: MALE oro uostas- viešbutis- MALE oro uostas!

 

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos;

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius;

SVARBU:
  • Likus 96 val. ar mažiau iki atvykimo į rojų Maldyvuose privaloma atlikti COVID-19 PGR testą (apie 75€ privačiose klinikose/laboratorijose). Su savimi turėkite sertifikatą anglų kalba;
  • Užpildykite Maldyvų atvykimo formą internetu likus parai ar mažiau iki skrydžio į Malę (nuorodą atsiųsime po kelionės įsigijimo);
  • Atvykus, parodysite neigiamą testą ir atvykę į viešbutį atostogausite kaip įprasta!
  • Kad grįžus į Lietuvą nereikėtų saviizoliuotis, reikia atlikti pakartotinį Covid-19 testą. Rekomenduojame iš anksto suderinti vizitą laboratorijoje jau kitą dieną po atvykimo, tuomet saviizoliuotis reikės tik tol, kol gausite neigiamą testo atsakymą.

 

 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000