+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 659

Skrydis + viešbutis + pervežimas

MADEIRA, Portugalija

MADEIRA, Portugalija, 7 nakvynių (iš Vilniaus oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:      2022.10.06
Parskridimas:   2022.10.13

Viešbutis:

4* “MONTE MAR PALACE”, Dvievietis kambarys, HB (pusryčiai, vakarienė)-659 Eur.

4* “MONTE MAR PALACE”, Dvievietis kambarys, AI (viskas įskaičiuota)-799 Eur.

4* “ROCAMAR & ROYAL ORCHID”, Dvievietis kambarys, HB (pusryčiai, vakarienė)-699 Eur.

4* “ROCAMAR & ROYAL ORCHID”, Dvievietis kambarys, AI (viskas įskaičiuota)-899 Eur.

 

p.s. Norėdami pamatyti kaip atrodo viešbutis, paspauskite ant nuorodos.

Apie Madeirą:

Madeira – salynas Atlanto vandenyne, priklausantis Portugalijai. Tai kurortas, garsus savo Madeiros vynu, šventėmis su įspūdingais fejerverkais, švelniu klimatu, stulbinančiais kraštovaizdžiais ir siuvinėjimo amatininkais. Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala – tai Portugalijai priklausanti Madeira. Žiemą temperatūra čia retai kada nukrenta žemiau 17 laipsnių šilumos, o vasarą retai kada peržengia 26 laipsnių ribą. Kone kiekvienas, grįžęs iš Madeiros, tikina praleidęs atostogas rojuje. Vos per tris šimtus kilometrų į Šiaurės Vakarus nuo Gran Kanarijos ir Tenerifės nutolusi Madeira – didžiausia iš to paties vardo archipelagui priklausančių vulkaninės kilmės salų, nors tėra vos 57 km ilgio ir 23 km pločio. Šiame nedideliame žemės plotelyje poilsiautojų laukia daug nuostabių dalykų. Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju madeiros vynu… Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

Filmuota medžiaga pie Madeirą:

Lankytinos vietos:

Funšalis – yra ir portugalų salos Madeira sostinė. Miestas Funchal – lyg didingas amfiteatras su ložėmis, atkartojnčiomis kontūrus įlankoje. Vertos dėmesio tokios lankytinos vietos kaip katedra, daugybė įvairių bažnyčių, fortai – kalinimo vietos, muziejai. Botanikos sodas, kuris atidarytas nuo 10.00 iki 17.00 valandos, sužavi kiekvieną lankytoją egzotine tropinės augmenijos įvairove, didžiuliais, kvapiais gėlių žiedais. Vertas dėmesio ir ūkininkų turgus – Mercado dos Lavradores. Jame gausi tropinių vaisių ir daržovių pasiūla. Funchalis svetingai kviečia į savo vyno barus, vynines. Jei norima paragauti visame pasaulyje gerai žinomų Madeiros vynų, verta apsilankyti šiose vyno užeigose. Tradicijomis turtingame vyno rūsyje Adegas de Sao Francisco galima ne tik paragauti įvairių vynų, bet ir susipažinti su vyno rūšimis, vyno gamybos istorija. Funchalis yra kosmopolitinis miestas su nepriekaištingais restoranais, geromis parduotuvėmis, barais, diskotekomis ir kazino.

 

Canico– tai smarkiai populiarėjantis miestelis tarp atvykstančių turistų, taip pat esantis netoli pagrindinio salos miesto – Funchal. Viešbučių pasiūla čia taip išaugusi: šiandien Canico aptarnauja daugiausia turistų po Funchal. Miestelio vardas kilo nuo ilgo plono augalo, vadinamo „Caniços“, kuris labai gausiai vešėjo saloje, kai ji buvo atrasta. Skalaujamas Atlanto vandens, lepinamas malonaus klimato Canicos kaimelis pritraukia didelius žmonių srautus tiek vasarą, tiek ir žiemą. Kurorte savo vietą ras norintys pramogų, linksmybių ar ramybės bei atsipalaidavimo.

 

Sao Martinho– (Saint Martin) – tai miestelis, įkurtas dar 1579 m, netoli Madeiros sostinės Funchal. Gyventojų – virš 20 000.  Seniau buvęs agrikultūros kraštau, dabar Sao Martinho apstatytas vasaros rezidencijomis ar verslo pastatais ir labai urbanizuotas, nauji pastatai įsikūrę aplink bažnyčią ir kalnų papėdes. Būtent kalnai šiam miesteliui suteikia žavesio, nes nuo jų atsiveria ne tik graži panorama į jūrą, bet ir į netoli esančius kitus miestus, ypatingai – šalia įsikūrusią sostinę. Čia nerasite smėliuko, nes sala vulkaninės kilmės, bet yra padarytas geras priėjimas prie vandenyno iš juodų akmenukų. Šiame miestelyje yra ir didžiausias salos prekybos centras – „Madeira Shopping“.

 

Mašikas (Machico)– seniausias miestas saloje, buvusi sostinė. Jo ištakos siekia tolimąjį XV a. Įsikūręs šiaurės rytinėje salos dalyje, vos už 17 km nuo sostinės Funchal, turi apie 10 000 gyventojų. Miesto gyventojai didžiuojasi nuo pat įkūrimo išlikusia architektūra – bažnyčiomis, kariniais įtvirtinimais. Jeigu sugalvosite pasinerti į šiltas Atlanto bangas, tą galėsite padaryti čia pat esančiame viename iš vos kelių salos smėlio paplūdimių. Miestas populiarus ir tarp nardymo mėgėjų, o puikių nuotraukų padarysite užsiropštę ant Pico do Facho kalvos.

 

Klimatas:

Madeira dar vadinama amžino pavasario sala. Pavasariški orai čia tvyro ištisus metus. Vasarą vidutinė oro temperatūra beveik neperkopia 23 laipsnių, o žiemos dieną retai nukrinta žemiau 16 laipsnių šilumos. Čia nebūna nei šaltų, nei svilinančiai karštų ir tvankių dienų. Golfo srovė net šaltuoju sezonu vandenį sušildo iki 18 laipsnių, o rugsėjį jo temperatūra pakyla vidutiniškai iki 24 laipsnių. Lietingų dienų būna vėlyvą rudenį ir žiemą, vasarą lietus salą plauna rečiau. Drėgnesnis ir vėsesnis oras dažnesnis salos vakaruose, pietinėje dalyje dienos šiltesnės ir sausesnės, čia susispietę ir dauguma kurortų. Madeiros klimatas palankus augmenijai vešėti, leidžia užauginti gausų vaisių ir daržovių derlių. Saloje auga mažieji bananai, pasifloros (dar vadinamos marakujomis), papajos, mangai, taip pat įdomieji bananų ir ananasų, bananų ir pasiflorų hibridai. Taip pat gausu gėlių, ypač salos simboliu tapusių orchidėjų. Egzotinės įvairiaspalvės gėlės, mėlyna jūra, kalnai ir daug žalumo atspalvių – tokia kompozicija džiugina akį beveik visur, kur tik nukrypsta žvilgsnis. Sala ryškiose spalvose skęsta nuo birželio iki spalio, kai gamta išskleidžia visus žiedus.

Kurortai:

Funšalis, Mašikas, Santa Krusas.

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. 5 kg rankinis lagaminas/asmeniui +  1 vnt. iki 15 kg/asmeniui lagaminas į bagažo skyrių; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas;

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos.

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius;

SVARBU:

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.

Kelionės organizatorius- “Itaka”.

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000