+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 1355

Skrydis + viešbutis + pervežimas

GOA, Indija

GOA, Indija, 11 nakvynių (skrydis iš Varšuvos):
Kelionės datos:

Išskridimas:        2022.11.01 
Parskridimas:     2022.11.12 

 

5* “CLUB MAHINDRA VARCA BEACH RESORT”  Superior Room, AI (viskas įskaičiuota)- 1355 Eur.

4+* “BELEZA BY THE BEACH GOA”  Superior Room, BB (pusryčiai)- 1395 Eur.

4+* “BELEZA BY THE BEACH GOA”  Superior Room, HB (pusryčiai, vakarienė)- 1595 Eur.

5* “ITC GRAND GOA RESORT & SPA”  Superior Room, BB (pusryčiai)- 2455 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį, paspauskite ant nuorodos.

 

Apie šalį:

 

INDIJA- chaotiška, stebinanti, užburianti, persmelkianti, beprotiška, slegianti, įkvepianti, pribloškianti  ir dar daugiau – Indijoje tikrai pajusite visą skalę emocijų. Indija – kontrastų šalis, čia rasite nuostabių architektūrinių pastatų tiek dar išlikusių iš senovės, tiek modernių. Rasite ir tviskančios prabangos, bet tuo pačiu ir skurdo… Indijos Respublika – valstybė pietų Azijoje, antra valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių. Ribojasi su Pakistanu, Kinija, Mianmaru, Bangladešu, Nepalu, Butanu, Afganistanu bei Indijos vandenynu. Netoli Indijos krantų yra salų valstybės – Šri Lanka, Maldyvai ir Indonezija. Indija yra daugiausiai gyventojų turinti pasaulio demokratija. Per paskutinius dvidešimt metų gerokai padidėjo tiek Indijos gyventojų skaičius, tiek šalies strateginė svarba. Indija per paskutinius kelis dešimtmečius tapo svarbia karine galybe, turinčia branduolinį ginklą. Vienas didžiausių pasaulio kino industrijos centrų Indijoje vadinamas Bollywood.

 

Apie regioną:

 

Šalis, kuri užkrečia nepaaiškinama magija ir priverčia įsimylėti. Taip Indiją apibūdintų ne vienas ten lankęsis keliautojas. Tai daugiatautė šalis, kuri per visą savo istoriją išgyveno ne vieną perėjūnų ir užkariautojų bangą. Kai kurie jų apsistojo indų žemėje ir susiliejo su vietos gyventojais, todėl Indijoje šitiek daug kultūrų. Šioje šalyje yra ir purvo, ir šviesos, ir fanatizmo tamsos.
Pažintį su Indija kviečiame pradėti nuo Goa – vieno puikiausių kurortų vakarinėje šalies pakrantėje. Pasakiško grožio paplūdimiai, skaidrus Arabijos jūros vanduo vilioja turistus iš viso pasaulio. Šiandien Goa – tai dešimtys kaimų Arabijos jūros pakrantėje. Ši nedidelė Indijos valstija daloma į Pietų, Centrinę ir Šiaurės. Pietų ir Centrinė Goa garsėja prabangiais viešbučiais ir restoranais, o Šiaurės Goa yra „laukinio“ turisto pasaulis su nebrangiais svečių namais, kavinėmis ir kempingais. Į Pietų ir Centrinę Goa turėtų vykti ieškantys ramaus ir tingaus poilsio, o Šiaurės Goa tylų poilsį gali trikdyti spalvingos niekada nesibaigiančios šventės.
Goa regionas labai savitas ir ryškiai skiriasi nuo visos Indijos. Ilgą laiką Portugalijai priklausiusioje kolonijoje gausu indiškų ir europietiškų kontrastų. Baltos krikščionių bažnyčios čia dera su senoviškomis hinduistų šventyklomis. Muzika, dainos, architektūra, maistas – visur pajusite kultūrų mišinį, kuris ir nulemia išskirtinę Goa dvasią.
Turizmo istorija Goa kurorte prasidėjo apie 1970-uosius, kai provincija tapo nepriklausoma ir į ją iš viso pasaulio ėmė plaukti hipiai, suvilioti indų kultūros ir švelnaus provincijos klimato. Nors juos pavadinti turistais tiesiogine šio žodžio prasme būtų netikslu. Dažnai į Indiją jie patraukdavo iš Europos pėstute per Iraną, Afganistaną, Pakistaną, neturėdami nei pinigų, nei žemėlapių, naudodamiesi pakeleivingu transportu ir kelionėje praleisdavo mėnesį ar ilgiau. Jie rinkdavosi draugėn, klausydavosi muzikos, šokdavo, maudydavosi. Kai kurie Goa įsikurdavo, pasistatę namelį iš palmės lapų ir bambukų. Sužavėti įvairių rytietiškų kultų, jogos, jie metų metus neapleisdavo regiono pakrančių. Goa tapo savotišku laisvės ir nerūpestingo gyvenimo sinonimu. Kai kurie hipiai, likę Goa, net gavo „baba“ titulą. Taip vadinamas apsišvietęs žmogus, kuris dvasiškai tobulėdamas pasiekė aukštų rezultatų pažindamas save ir pasaulį.
O pati Goa kaip tie seni hipiai – šiek tiek pasikeitusi, tačiau išlaikiusi savo esmę. Šiais laikais čia daugiau viešbučių, restoranų, kavinių, barelių, netrūksta linksmybių per naktį, apsipirkimo vietų ir turistams pritaikytų erdvių. Tačiau žmonės čia vis dar keliauja pasisemti ramybės, nerūpestingumo, išmokti jogos praktikų ar tiesiog gerai pailsėti.
Goa provincijoje yra visos sąlygos užsiimti vandens sportu – nuo buriavimo iki banglenčių ar jėgos aitvarų. Čia puikiai panardysite koralų rifuose, pažvejosite vidaus ir jūrų vandenyse. Na, o norintys ramaus poilsio galės tiesiog mėgautis paplūdimiu, medituoti.
Ir galiausiai abejingų nepaliks kelių šimtų metų portugalų valdymo laikotarpio pėdsakai: fado muzika, barokinės katalikų bažnyčios, fortai ir europietiški festivaliai bei maistas atrodys intriguojančiai. Nepraleiskite progos patyrinėti šį paveldą.

 

Klimatas:

 

Klimatas ilsėtis čia idealus – oro temperatūra dieną svyruoja apie +28 °C. Arabijos jūra dažniausiai įšilusi iki lygiai tokios pačios atžymos – 28 °C šilumos.

 

Nacionalinė virtuvė:

 

Fish curry – kokosų piene troškintų žuvų patiekalas.
Mangada – mangų sūris.
Pomfret Reacheados – įdaryta žuvis su goanietiškais prieskoniais.
Bebinka – tradicinis sluoksniuotas pyragas, kepamas iš kokoso pieno ir miltų.
Fish portuguesa – sultingas žuvų troškinys.
Chicken cafreal – marinuota vištiena citrinos ir gausių prieskonių padaže.
Samosa – pyragėlis su bulvių įdaru.
Feni – Goa vietovėje iš anakardžių riešutų ir kokoso gaminamas tradicinis gėrimas.

 

Naudinga informacija:

 

Alkoholiniai gėrimai.

 

Vartoti alkoholį viešose vietose draudžiama, bet restoranuose ir kavinėse alkoholis legaliai parduodamas. Alkoholis neparduodamas nacionalinių švenčių dienomis. Indijoje gausu vietinės gamybos alkoholio, ypač alaus. Goa vietovėje iš anakardžių riešutų vaisių ir kokoso gaminamas tradicinis gėrimas „Feni“.

 

Rūkymas.

 

GOA- rūkyti viešose vietose neleidžiama. 

 

Geriamasis vanduo:

 

Negerkite vandens iš čiaupo !!!

Patartina pirkti žinomų tarptautinių kompanijų vandenį buteliuose. Pirkdami įsitikinkite, kad buteliukas turi gamyklinį lipduką ant kamščio, nes pastaruoju metu pasitaiko, kad netinkamas gerti vanduo būna supilstytas į jau buvusius naudotus butelius, o kamštis paklijuojamas ir užsukamas.
Restoranuose ir kavinėse prašykite nedėti į gėrimus ledukų, nes jie gali būti pagaminti iš čiaupo vandens. Apskritai patariama gerti daugiau nei įprasta vandens ir skysčių, kad organizmas geriau priprastų prie tropinio klimato. Pajutę bent menkiausius negalavimo požymius nedelsiant kreipkitės į artimiausią gydytoją.

 

Automobilių nuoma.
Eismas Indijoje ir Goa vyksta kairiąja kelio puse (kaip ir Anglijoje). Išsinuomoti automobilį Indijoje nėra labai brangu, tačiau rekomenduojama geriau to nedaryti. Vairuoti čia sudėtinga net labai patyrusiems. Judėjimas itin intensyvus ir dažnai chaotiškas. Čia pat juda dideli krovininiai sunkvežimiai, perpildyti autobusai, motociklai ir motoroleriai, karvės, vežimai. Ant nedidelio motorolerio gali sėdėti visa šeima: vyras žmona ir trys vaikai. Posūkiai, persirikiavimas iš vienos eismo juostos į kitą bei kiti manevrai kelyje dažnai daromi netikėtai ir be perspėjimo. Naktį keliai daug kur neapšviesti. Karvės Indijoje laikomos šventomis. Jos yra lygiateisės eismo dalyvės. Tai daro judėjimą dar labiau neprognozuojamą. Verčiau pasamdyti taksi. Goa jums neteks ieškoti taksi – taksi ieškos jūsų. Nuolat girdėsite „Hello! Taksi?“ Tai kainuoja 8 rupijas už kilometrą. Patartina derėtis iš anksto ir užfiksuoti kilometražą prieš važiuojant, kitaip gali tekti permokėti. Pigesnė už taksi yra vadinamoji „autorikša“ – tai triratė motorinė priemonė su prikabintu vežimu. Jų klauskite viešbutyje.
Goa populiariausia susisiekimo priemonė – mopedai ar motoroleriai.
Atstumų Indijoje matuoti kilometrais nėra prasmės. 100 km atstumą gali tekti važiuoti 4 ir daugiau valandų, todėl, planuojant pakeliauti savarankiškai, būtina atkreipti į tai dėmesį.

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. rankinis lagaminas iki 8 kg +  1 vnt. iki 23 kg lagaminas į bagažo skyrių/asmeniui, pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 

Draudimas, viza, ekskursinė programa, asmeninės išlaidos.

 

Jūsų patogumui:

 

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius. Planuojate savo medaus mėnesį-kreipkitės, padėsime!

 

SVARBU:

 

Lietuvos Respublikos piliečiams Indijos vizą užsisakyti galima internetu, e-visa: https://www.e-touristvisaindia.com/

 

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu.

Kelionės organizatorius- “Rainbow”.

 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000