+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 739

Skrydis + viešbutis + pervežimas

FUERTEVENTŪRA, Ispanija

FUERTEVENTŪRA,  Ispanija, 7 nakvynių (iš Vilniaus oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:      2022.01.17
Parskridimas:   2022.01.24

Viešbutis:

3* “OASIS DUNA”, HB (pusryčiai, vakarienė)- 739 Eur.

4* “DESIGN R2 BAHIA PLAYA”, AI (viskas įskaičiuota)- 809 Eur.

4* “SBH CLUB PARAISO PLAYA”, AI (viskas įskaičiuota)- 859 Eur.

4* “MELIA FUERTEVENTURA”, HB (pusryčiai, vakarienė)- 909 Eur.

4* “MELIA FUERTEVENTURA”, AI (viskas įskaičiuota)- 1134 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį, spauskite ant nuorodos.

 

Apie salą:

Fuerteventūra- kanarų salyno, priklausančio Ispanijai, sala Atlanto vandenyne. Didžiausias salos ilgis 100 km, plotis – 31 km. Jos plotas 1660 km² (antra pagal dydį Kanarų salyno sala, po Tenerifės). Tai seniausia Kanarų salyno sala, susiformavusi prieš maždaug 20 milijonų metų po ugnikalnio išsiveržimo. Aukščiausias salos taškas – Chandijos kalnas (807 m) pietvakarinėje salos dalyje. Siauriausia salos vieta siekia 5 km. Salą sudaro dvi dalys – šiaurėje Maxorata ir pietvakariuose Chandijos pusasalis. Nors ši sala ir seniausia iš Kanarų salyno salų, gyventojai į ją atsikraustė vėliausiai. Salos sostinė – Puerto de Rosario. Fuerteventūros sala padalinta į šešias savivaldybes – Antigva, Betankurija, La Oliva, Pachara, Puerto del Rosarijas, Tuinechė. Sala vilioja vandens sporto mėgėjus ir gamtos mylėtojus. Turistus traukia daugiau kaip 150 nuostabių, balto ir auksinio smėlio, paplūdimių.

 

Filmuota medžiaga:

Fuerteventuros paplūdimiai:

* Sotavento paplūdimys – čia pakrantė yra užpilta, iš Sacharos dykumos, atvežtu smėliu.
* Labiausiai banglentininkų pamėgti paplūdimiai – Heirro, The Bubble ir El Muelle, kurie yra šiauriniame salos krante.
* 5 km ilgio, balto smėlio Cofete paplūdimys nėra lengvai pasiekiamas, o tai reiškia, kad yra daug mažų įlankėlių pasislėpti nuo čia poilsiaujančių turistų.
* Flag beach – balto smėlio paplūdimys su nuostabiu vaizdu į Lanzerotės ir Los Lobos salas.
* Ilgas, juodo smėlio Ajuy paplūdimys, kuris traukia turistus dėl įdomių savo geologinių savybių. Čia yra nuostabaus grožio urvas ir paplūdimio kavinėlė.
* Moro Jable dar žinomas kaip Playa del Matorral arba Playas de Jandia – paplūdimys neoficialiai suskirstytas į dvi dalis, kairėje pusėje nuo švyturio – nudistų pamėgtas paplūdimys,dešinėje – įprastas pliažas.
* Populiarus, neseniai atnaujintas Playa Chica paplūdimys yra įsikūręs Puerto de Rosario miesto pakrantėje.
* Punta del Tigre ir Playa de Parad paplūdimiai – banglentininkų ir kitų, didelių bangų mylėtojų, rojaus kampelis.

* Costa Calma – populiarus tarp nudistų, ilgas ir platus smėlio paplūdimys.
* Caleta de Fuste – Costa Caleta – šeimos paplūdimys, įsikūręs didelėje, pasagos formos įlankoje. Yra švelnus nuolydis į jūrą, apsaugotas nuo didelių bangų ir pavojingų povandeninių srovių.
* Playa Blanca balto smėlio paplūdimys yra apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu.
* Puikaus smėlio paplūdimys ir Nacionalinio parko dalis – Corralejo Dunes – populiarus tarp šeimų su vaikais.
* Corralejo Town paplūdimys yra sudarytas iš kelių įlankėlių, ypač pamėgtas vietinių gyventojų, o visa pakrantė yra nusidriekusi barais ir restoranais. Taip pat yra įsikūrusi Banglentininkų mokykla.
* El Salmo – ramus ir tylus paplūdimys, ne itin pamėgtas tarp turistų, dėl akmenuotos pakrantės.
* Esquinzoi paplūdimys įsikūręs netoli miesto ir yra populiarus tarp šeimų.
* Giniginamar – tai romantikams skirtas paplūdimys, kuriame galima stėbėti nuostabius saulėtekius ar saulėlydžius.
* Gran Tarajal paplūdimys nusidriekęs didelėje įlankoje su smėlėta pakrante ir yra ypač populiarus tarp vietinių salos gyventojų.

Kurortai:

* Corralejo garsėja balto smėlio paplūdimiais ir įspūdingomis smėlio kopomis. Tai miestas, kuriame atsispindi visų Kanarų salų tradicinė architektūra. Čia visos parduotuvės, restoranai, barai ir viešbučiai įsikūrę senuosiuose statiniuose, nes mieste yra draudžiama statyti naujus pastatus.
* Jandia – paplūdimio ir vandens sporto entuziastų džiaugsmas .
* Costa Calma. Čia yra pačios gražiausios įlankos ir paplūdimiai. Miestas labiausiai pamėgtas šeimų su vaikais ir turistų iš Vokietijos.
* Vienas iš pagrindinių turistinių miestų – Caleta de Fuste (Castillo). Naktimis mieste atviri įvairaus stiliaus barai.

* Buvusi salos sostinė – Betancuria – miestas, kuriame sustojęs laikas. Čia galima pasimėgauti vietinės virtuvės patiekais, Santa Maria restorane.
* Tetir yra mažas gražus ispaniškas kaimelis, kuriame rasite vietinę duonos kepyklėlę, 1880 m. pastatytą Santo Domingo de Guzman bažnyčią. Keturis kartus per metus, čia yra rengiamos amatininkų mugės (antrąji kovo, birželio, rugsėjo ir gruodžio sekmadienį).
* Antigua – viena iš seniausių salos gyvenviečių.
* Ieškančius ramaus poilsio, kviečia nedidelis El Cotillo žvejų kaimelis. Čia yra daugybė puikių žuvies restoranų jūros gėrybių mėgėjams.
* La Pared ramus miestelis apsuptas privačiomis vietinių gyventojų vilomis, arba nuomojamais vasarnamais. Dažniausiai turistus patraukia dėl nuostabaus grožio La Pared paplūdimio ir saulėlydžių.
* Caleta de Fuste – įsikūręs Fuerteventūros rytinėje pakrantėje, netoli oro uosto ir sostinės Puerto del Rosario. Miestas yra vienas iš didžiausių turistinių centrų, daugybė parduotuvių, restoranų ir geras vandens sporto pasirinkimas.

 

Klimatas:

Sala yra toje pačioje geografinėje platumoje kaip ir Florida (JAV) bei Meksikas (Meksika), todėl temperatūra čia retai nukrenta žemiau 18 °C arba pakyla aukščiau 24 °C.
Žiemą aukščiausia temperatūra būna 21 °C, žemiausia 15 °C. Vasarą temperatūra aukščiausiai pakyla iki 27 °C, žemiausiai nukrenta iki 20 °C. Per metus kritulių iškrenta apie 150 mm, daugiausiai jų pasitaiko žiemą. Saloje pastebimas reiškinys vadinamas „Calima fenomenu“. Smėlio audros, siaučia pietvakarių kryptimi nuo Levečės Ispanijoje iki Sacharos dykumos. Tuomet oro temperatūra pakyla dešimčia laipsnių, oras būna drėgnas, vėjas neša smėlį, kartais skėrius, todėl pablogėja matomumas.
Sakoma, kad ši sala yra rojus saulės, paplūdimių ir vandens sporto entuziastams. Iš viso 50 km salos pakrantės driekiasi baltas smėlis, 25 km – juodas gargžduotas krantas. Geriausi paplūdimiai šeimoms su mažasi vaikais – rytinėje salos pusėje, kur vandenynas dažniausiai ramus. Vakarinė salos pakrantė – banglentininkų rojus, nes šiose vietose bangos būna didžiausios.

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. iki 5 kg rankinis lagaminas; 1 vnt. iki 15 kg lagaminas į bagažo skyrių; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos;

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius; kelionės organizatorius- “Itaka”.

SVARBU:

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000