+37061218000 | ugnius@kelioniuekspertai.lt

NORITE PASITARTI? Susisiekite su mumis!

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų žinutėARBA


Skambinkite +37061218000

€ 1559

Skrydis + viešbutis + pervežimas

BALIO sala, Indonezija

BALIO sala, Indonezija, 14 nakvynių (skrydis iš Vilniaus oro uosto):
Kelionės datos:

Išskridimas:        2022.11.01
Parskridimas:     2022.11.15

Viešbutis:

5* “GRAND MIRAGE RESORT & THALASSO BALI”, Premier Garden View Room, BB (pusryčiai)- 1559 Eur.

5* “GRAND MIRAGE RESORT & THALASSO BALI”, Premier Garden View Room, HB (pusryčiai, vakarienė)- 2079 Eur.

5* “HOLIDAY INN RESORT BALI BENOA”, Benoa Resort Room, BB (pusryčiai)- 1589 Eur.

5* “HOLIDAY INN RESORT BALI BENOA”, Benoa Resort Room, HB (pusryčiai, vakarienė)- 2069 Eur.

5* “MELIA BALI”, Melia Room Garden ViewBB (pusryčiai)- 1795 Eur.

5* “MELIA BALI”, Melia Room Garden View, HB (pusryčiai, vakarienė)- 2339 Eur.

5* “INTERCONTINENTAL BALI RESORT”, Jimbaran Deluxe RoomBB (pusryčiai)- 2335 Eur.

5* “INTERCONTINENTAL BALI RESORT”, Jimbaran Deluxe Room, HB (pusryčiai, vakarienė)- 2859 Eur.

 

Norėdami pamatyti viešbutį, paspauskite ant nuorodos.

 

Apie šalį:

Balis – labiausiai turistų lankoma Indonezijos sala. Vos atvykęs į šią salą pajunti, kad atkeliavai į visiškai kitą pasaulį, kitonišką savo gamta, vietinių gyvenimo būdu ir kultūra. Dėl laukinės salos gamtos kelionė į Balį itin tinka nuotykių ištroškusiems keliautojams. Salos gamta tikrai nuostabi: ryžių laukų terasos, palmės, bananų plantacijos ir paslaptingos atogrąžų girios, tačiau greta matomas ir į turizmą orientuotas gyvenimas: čia daugybė viešbučių, kavinių, restoranų, barų ir kitų pramogų, tad gyvenimas čia verda visą parą. Belieka pasirinkti, kurį iš šių miesto veidų norisi pažinti.

Indijos vandenyno skalaujamos salos ilgis – 153 km, o plotis – 112 km. Balio sostinė – Denpasaras, tačiau siūloma pažinčiai su šia sala rinktis kitas, labiau ypatingą vietovės dvasią atspindinčias vietoves.

Balio gyventojų kultūra nesistebėti tikrai neįmanoma. Tai vienintelė vietovė musulmoniškoje Indonezijoje, kurioje persipynusios induizmo ir budizmo kultūros. Visa sala atrodo tarsi didžiulė šventovė: vietinių gyventojų namai primena šventyklas, nes čia ne tik gyvenama, bet ir meldžiamasi, saugomi artimųjų palaikai ir aukojama dievams. Šventyklos atmosferą kuria ir daugybė čia esančių šventyklų, ir išskirtinė vietinių apranga (sijonai, vadinami sarongais), ir į moterų plaukus segami orchidėjų žiedai. Sala garsėja amatininkyste, čia daugybė menininkų ir amatininkų. Baliečių amatininkų pagaminti stabai, kaukės, baldai ir juvelyriniai dirbiniai žinomi ir ypatingai vertinami visame pasaulyje.

Klimatas:

Vyrauja tropinis klimatas. Ištisus metus temperatūra  svyruoja apie 31 laipsnį šilumos. Drėgnojo sezono metu (spalis – balandis) gali būti labai didelis oro drėgnumas. Tuo tarpu sausojo sezono metu (gegužė – rugsėjis) atitinkamai drėgmės kur kas mažiau. Bali drėgnasis sezonas nereiškia, kad lyja ištisai. Dažniausiai tuomet lyja kasdien, tačiau tai trunka po valandą. Daugiausiai lietaus būna gruodį – vasarį. Lyja ir sausojo sezono metu, bet  paprastai tai vyksta naktį ar anksti ryte. Salos centrinėje kalnuotoje dalyje būna vėsesnis oras negu pakrantėse.

Vizos ir atvykimo į šalį tvarka:

LR Piliečiams vykstant į Indoneziją- viza nėra reikalinga.

Į kainą įskaičiuota:

Kaina nurodyta 1 asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje; skrydžio bilietai i abi puses; visi privalomi mokesčiai (oro uosto, kuro, registracijos, aptarnavimo ir kt); nurodytos trukmės apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje; maitinimas- kaip nurodyta pasiūlyme; 1 vnt. rankinis lagaminas iki 8 kg +  1 vnt. iki 30 kg lagaminas į bagažo skyrių/asmeniui; pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas; ekskursinė programa; asmeninės išlaidos.

Jūsų patogumui:

Netenkina kelionės siūlomos datos ar viešbutis- galime pasiūlyti pagal Jūsų pageidavimus. Norite keliauti su vaikais- ne bėda, paruošime individualų kelionės pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Svarbu:

Šiomis kainomis vietų skaičius ribotas. Kaina tikslinama užsakymo metu. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Kelionės organizatorius- “Novaturas”.

 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės: ugnius@kelioniuekspertai.lt

Arba skambinkite telefonu: 8-612-18000